Cтраховий брокер URSUS

ЗЕЛЕНА КАРТА

Виїзд за кордон по роботі, в гості до родичів, друзів або ж просто в подорож, в наш час досить актуально. Багато хто їде за кордон особистим транспортом. І звичайно ж деякі забувають про оформлення страховки «Зелена карта» ніж піддають себе до неприємностей на кордоні. Так, звичайно ж Вам на кордоні можуть запропонувати купити поліс Зелена карта в СНД, Європу чи Росію, але таким чином Ви піддаєте себе отримати підробку поліса «Зелена карта».

Не має значення, в який куточок планети Ви зібралися їхати, Вам обов’язково необхідно оформити поліс «Зелена карта». Що ж таке «Зелена карта»? Це аналог нашого полісу «Автоцивілка» (ОСАЦВ), тільки поліс «Зелена карта» діє на території 47 країн.

Поліс Зелена карта в Європу, Зелена карта в СНД або Зелена карта в Росію необхідний в будь-якому випадку для виїзду за межі нашої країни на особистому транспорті. З полісом «Зелена карта в СНД» Ви зможете спокійно поїхати в Азербайджан, Вірменію, Білорусію, Казахстан, Киргизію, Росію, Молдову, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан. А Зелена карта в Європу дозволить Вам відвідати такі країни як: Греція, Болгарія, Італія, Іспанія, Франція, Нідерланди та ін.

І якщо вчасно купити поліс «Зелена карта в Європу» Ви без проблем зможете здійснити свою мрію і побачити, наприклад, Францію чи Італію. Так само «Зелена карта» покриє непередбачені витрати в разі ДТП, і у Вас не буде «боліти голова» за те як залагодити всі проблеми.

Зелена карта в Россию, Зелена карта в СНД або Зелена карта в Європу дозволяє перебування на территории Іншої країни до 1 року. Купити поліс «Зелена карта» Ви можете від 15 днів. Тому если ви збіраєтеся в подорож на три місяці то поліс «Зелена карта» можна Оформити Рівно на 3 місяці и не треба переплачуваті за Чотири, Шість місяців або рік. Альо если Ви плануєте Зміни в маршруті и срок перебування за кордоном то ми Звичайно ж Рекомендуємо Оформити поліс «Зелена карта» на більшій срок, в унікнення непріємностей.

 

1. ЛЕГКОВІ АВТОМОБІЛІ від  575-2763 грн.

2. АВТОБУСИ ВІД 609-6612 грн.

3. ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ ВІД 304-3322 грн.

4. ПРИЧЕПИ ,НАПІВПРИЧЕПИ ВІД  132-940 грн.

5. МОТОЦИКЛИ ВІД 67-789 грн.

1. ЛЕГКОВІ АВТОМОБІЛІ ВІД  790-6911 грн.

2. АВТОБУСИ ВІД 2968-26795 грн.

3. ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ ВІД 1863-22096 грн.

4. ПРИЧЕПИ ,НАПІВПРИЧЕПИ ВІД 272-1896 грн.

5. МОТОЦИКЛИ ВІД 316-2925 грн.

ФОРМА ЗАЯВКИ ДЛЯ ОФОМРЛЕННЯ ПОЛІСУ ЗЕЛЕНА КАРТА


Форма для оформления полиса

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення. Поля необхідно заповнити українською мовою.

[recaptcha]

ЗЕЛЕНА КАРТА
ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

Паспорт, ІПН, техпаспорт автомобіля.

Страхова сума встановлюється згідно із законодавством тієї країни, на території якої стався страховий випадок

Франшиза в даному договорі не застосовується

Мінімальний період – 15 днів. Максимальний – 1 рік

Існує два види напрямку поїздки – Європа і країни СНД. Таким чином, для Росії, Білорусі, Молдови та Азербайджану вартість поліса «Зеленої Карти» буде дешевше, ніж для всіх країн Європи. 

Close Menu