Cтраховий брокер URSUS

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАНННЯ
-це Ваш захист під час перебування за кордоном. Даний вид страхування забезпечує гарантовану компенсацію страховою компанією медичних витрат, які виникли в результаті нещасного випадку або раптового захворювання під час перебування за кордоном. Також, згідно із Законом України «Про туризм» наявність такого поліса є обов'язковим для отримання візи.


Туристичне страхування в наш час стає досить актуальним і затребуваним страховим продуктом. Багато туристів, які подорожую за кордон, часто забувають про туристичні страховки і піддають себе можливим фінансовим витратам при нещасному випадку або банальної хвороби відпочинку. Страхування туристів в першу чергу буде корисно тим, хто планує відвідати країни шенгенської зони і Євросоюзу. Для подачі документів на шенгенську візу в переліку документів ви обов’язково зустрінете пункт “Страховка для шенгенської візи”, не варто довго шукати і думати що це таке і де можна купити страховку для Шенгену, наш сервіс страхування допоможе в лічені хвилини оформити страховку для візи онлайн.Вам необхідний всього-на-всього вибрати країну вильоту або поїздки, вказати необхідні дати, вибрати зручний спосіб оплати картками VISA або MasterCard і моментально отримати електронний поліс туристичного страхування на свій імейл. На нашому сервісі немає ніяких націнок, прихованих комісій і переплат при оформленні договорів туристичного страхування, все вкрай просто і прозоро.В тому числі, якщо ви часто подорожуєте по Україні, ми також пропонуємо придбати туристичний поліс для подорожуючих по Україні. Даний вид страховки для туристів покриє непередбачені витрати на лікування. Як проходить організація допомоги при страховому випадку за кордоном? Все дуже просто, в разі якщо у вас трапилася неприємність, вам необхідно в першу чергу повідомити асистуючої компанії. Номер асистуючої компанії ви зможете знайти на полісі медичного страхування. Далі необхідно вказати характер захворювання, описавши скарги на здоров’я і самопочуття. Після чого, кваліфікований фахівець безкоштовно організовує медичну допомогу вам або вашому родичу в найближчій лікарні. Головне це не зволікати і грамотно вибрати поліс страхування до здійснення поїздки за кордон. Ми настійно рекомендуємо купувати медичну страховку без франшизи і з максимальним покриттям. Переплата складе копійки, а ось в майбутньому, така економія в кілька гривень може вилитися в 50, а то і в 100 євро.На нашому сервісі представлені кращі страхові компанії з продажу туристичних страховок і ми впевнені в наших страхових партнерів, дозвольте нам якісно подбати про ваш вибір страхової компанії для покупки туристичної страховки. Що характерно, наш сервіс працює на території всієї України і купити поліс для візи або туризму, ви можете в будь-якій точці, не відходячи від свого комп’ютера онлайн 

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАНЯ

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

– страховку на «одну поїздку» (або Travel) можна вибрати, коли знаєш точні дати подорожі; 

– якщо плануєте часто відвідувати інші країни, тоді краще оформити відразу на кілька поїздок (MultiTravel).

У всі варіанти страховок включений найнеобхідніший сервіс:

– екстрена медична та стоматологічна допомога;

– медикаменти;

– медичне транспортування при необхідності, репатріація.

Обов’язково треба вказувати мету поїздки, так як від цього залежить наповнення програми і вартість поліса. Наприклад, якщо Вас чекає катання на гірських лижах, і Ви піддаєтеся великим ризикам, тоді потрібно включити відповідну опцію «активний спортивний відпочинок».

Згідно Закону України укласти договір може тільки повнолітній Страхувальник. При цьому, вік застрахованих осіб за договором може бути від 1 року до 70 років.

В одному страховому полісі можна застрахувати до 4 осіб.

Для коригування даних потрібно зв’язатися з нашим фахівцем.

Страхування туристів оформляється тільки на території України до моменту здійснення поїздки.

Оформити страховку для туриста можна онлайн на нашому сайті. При заповненні даних не забудьте порівняти транслітерацію з закордонним паспортом. 

Для отримання візи (в тому числі, шенгенської) медична страховка для виїжджаючих за кордон є обов’язковою умовою згідно Закону України «Про туризм».Ми настійно рекомендуємо оформляти поліс кожен раз, коли залишаєте межі України.

Це Ваш спокій і захист.


11 червня 2017 року Українці офіційно отримали право відвідувати країни Євросоюзу без попереднього оформлення візових документів. Виїхати до Європи по безвізу стало на стільки просто, що в перші 10 днів Європейські країни відвідало близько 270 тисяч наших громадян. Яка страховка необхідна для відвідування туристами Європи з безвізу? В першу чергу необхідно знати, що договір туристичного страхування є рекомендованим і обов’язковим документом для перетину кордону щодо безвізового угоди.

Другим обов’язковим пунктом є оформлення страховки на весь період перебування в країнах Шенгенської зони, незалежно від цілей поїздки в Європу, будь це робота, навчання або просто туристичний тур. Особливих вимог до страхових компаній у Європейській боку немає, як і немає обов’язкових вимог до умов страхування.

По суті, для безперешкодного перетину кордону договір туристичного страхування у вас просто повинен бути в наявності. Від нашого сервісу онлайн страхування ми ходимо дати певні рекомендації, які дозволять уберегти вас від можливих медичних витрат у разі захворювання або погіршення фізичного стану.

  1. У вас немає необхідності фізично відвідувати офіс страхової компанії і оформляти друкований договір туристичного страхування, досить електронної версії страховки.
  2. Завжди намагайтеся оформити туристичну страховку для безвіза з нульовою франшизою. Економія в кілька гривень в Україні, може вилитися в дуже велику суму в Європі.
  3. Майте електронну версію туристичної страховки в телефоні. У разі втрати роздрукованої версії договору туристів у вас завжди буде можливість отримати допомогу просто продиктувавши дані з договору з телефону.
  4. Вибирайте перевірені страхові компанії. Чи не оформляйте договору страхування у неперевірених страховиків. Набагато краще довіритися професіоналам, які не перший рік співпрацюють зі страховими компаніями.

 

Close Menu